• כלים לשירותך
  • עקבו אחרינו
  • כניסה לחשבון שלי
עמוד בית
אודות בית הספר

בית הספר ייפתח ב-15.3.2018
 

בית הספר האינטרנטי הוא יוזמה של איגוד הכירורגים וועדת החינוך הפועלת במסגרתו. מטרת בית הספר היא לתת בידי מתמחים בכירורגיה כללית, פורמט נוסף לרכישה ועדכון הידע, וכן להערכת הידע הנרכש במהלך ההתמחות. זאת, באופן אינטראקטיבי, נוח וזמין.


בית הספר האינטרנטי יתבסס על -

  1. הרצאות מוזמנות מצולמות בווידאו של מנתחים בכירים מהארץ ומחו"ל בנושאים מגוונים. משך ההרצאה לא יעלה על 20 דקות ורשימת הנושאים תקבע על ידי צוות בית הספר. מספר ההרצאות לשנת עבודה לא יהיה קטן מ-12.
  2. הצגות מקרים לפתרון באופן אישי או במסגרת חדרי דיונים. צוות בית הספר יחליט על המקרים, כותבי ועורכי המקרה. צוות בית הספר יוכל לפנות לרופאים במחלקות השונות ולבקשם להכין מקרה בפורמט קבוע להצגה באתר בית הספר. מספר המקרים לדיון ופתרון לשנת עבודה לא יהיה קטן מ-12.
  3. מגוון רחב של שאלות לפתרון בתבנית שאלות ברירה. המטרה היא לערוך 300 שאלות למתמחים אותם יהיה עליהם לפתור בתוך 3 שנות ההתמחות הראשונות ובזמנם החופשי. השאלות תתעדכנה ואליהן יתווספו שאלות בהתאם להחלטת צוות בית הספר.
  4. דיון על מאמרים על ידי רופאים בכירים ומתמחים בוגרים. צוות בית הספר יקבע בכול חודש מספר מאמרים שיסוכמו בקצרה על ידי רופאים בכירים וזוטרים ויוצגו בבית הספר לקריאת ולהתעדכנות.
  5. קטעי וידאו של ניתוחים ונקיטות ניתוחיות. צוות בית הספר יקבע מספר ניתוחים (לפרוסקופיים ופתוחים) ונקיטות ספציפיות (למשל קוכריזיה, וגוטומיה) אשר יצולמו בחדרי הניתוח ויוצגו באתר בית הספר.


כל פעילות בבית הספר האינטרנטי תהיה מבוססת על צבירת נקודות התעדכנות - צבירת נקודות CME. צבירת סכום נקודות (להחלטת הצוות), תזכה את המתמחה בתעודה בתום כול שנת עבודה אקדמית בבית הספר.

מי זכאי להשתתף בפעילות? מתמחים, מומחים, צוות רפואי אחר או סטודנטים המעוניינים להירשם כתלמידים בבית הספר יקבלו קוד תלמיד ויהיו זכאים להשתתף בכל הפעילות המוצעת.

צוות בית הספר מונה את: ד"ר קטי דיין (מנהלת), ד"ר און סיבירסקי (אחראי לממשק בית הספר לאתר האיגוד), פרופ' ברוך שפיץ (מנהל תוכנית נקודות ההתעדכנות), ד"ר מוריס בוטומסקי, ד"ר איתמר אשכנזי, ד"ר אחמד מחאג'נה, ד"ר עידו מזרחי, ד"ר גיל סגל, ד"ר חיים גילשטיין, ד"ר חיה שוורץ, פרופ' גף קשוק, ד"ר ויסאם עבוד, ד"ר עדה רוזן.

ברוכים הבאים לאיגוד הכירורגים בישראל

חברי האיגוד מוזמנים להשתתף בפורומים/ דיונים, לאתר חברי איגוד, לעדכן את הדף אישי ולקרוא חדשות מקצועיות
כניסה לחברי האיגוד
הציבור מוזמן לקרוא מידע עדכני ואמין בתחום הרפואה הכירורגית, להתייעץ עם רופאים כירורגים בפורום ולאתר בקלות פרטים על רופאים כירורגים
איני חבר/ת איגוד